The Castilian Soap Company Kastilské mýdlo bez parfemace 500 ml

Popis produktu

Parametry produktu

Objem
500 ml
Určení
unisex

Parametry produktu

Objem
500 ml
Určení
unisex

Popis produktu

     

Kvalita kastilského mýdla se naštěstí nezměnila  

Tekuté mýdlo z tradičních surovin kastilského mýdla. Zmýdelněný olivový a kokosový olej šetrně čistí. Mýdlo není parfemované, je vhodné i pro citlivou pokožku.

Kdyby vám přece jenom vůně chyběla, můžete do mýdla přidat pár kapek olivového oleje.

Mýdlo je díky čistému složení velice univerzální - je vhodné na mytí rukou, těla, vlasů, ale i nádobí a ovoce a zeleniny.

Praktická pumpička pro snadné zacházení.  

Složení: Aqua, Potassium Oleate, Potassium Cocoate, Glycerine, Citric Acid  

The castilian soap company - kastilská mýdla

Když se začala vyrábět první tuhá mýdla, byla dvě místa, která zásobovala celou Evropu - fransouzská Marseille a španělská Kastilie. Kvalita a složení mýdel byly striktně a přesně nastaveny. Jejich základem byl především zmýdelněný olivový olej, časem se zjemňoval ještě např. kokosovým. Nepřidávalo se nic jiného, mýdla se prodávala ve formě tradičních zelených kostek s puncem kvality.

The castilian soap company vyrábí tekutá mýdla ze stejných ingrediencí, jako jsou ta pravá marseillská. Čím jsou výjimečná? Mají čisté složení, které je hypoalergenní, neovoněné a nezávadné.

Kastilská mýdla se hodí i pro tu nejcitlivější pokožku. Spolehlivě umyje ruce, tělo i vlasy. Mýdlo můžete umístit i do kuchyně, nádobí a zeleninu totiž zvládne také!      

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.